Powrót i odnowa

Pomoc dla osób zmagających się z konsekwencjami aborcji.

“Powrót i odnowa” to 9 spotkań dla kobiet (a także, w oddzielnych terminach, dla mężczyzn). Spotkania odbywają się z czestotliwością raz w tygodniu. Prowadzone są w małych grupach, w kontekście wspólnoty lokalnego Kościoła Katolickiego. Przeznaczone są dla osób, które doświadczyły w swoim życiu aborcji, z zastrzeżeniem, że od tego czasu upłynął co najmniej jeden rok. To dobra okazja, by w atmosferze bezpieczeństwa i współczucia uczestnicy mogli przyjąć uzdrowienie i odnowę w tej dziedzinie swojego życia.

Spotkania zostały opracowane przez Fundację Kłos na podstawie programu Jonathan'a Jeffes'a z Wielkiej Brytanii, który od ponad 20 lat prowadzi w Londynie grupy pomocy poaborcyjnej oraz poradnictwo w dziedzinie ciąży kryzysowej.

Program “Powrót i odnowa” jest rekomendowany przez Krajowy Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin a osoby prowadzące są przygotowane do prowadzenia programu, na co dzień pracują między innymi z osobami w kryzysie, w poradni życia rodzinnego.

Zapewniamy pełną dyskrecję. Szczegóły dotyczące spotkań (miejsce, terminy) będą przekazane osobiście jedynie uczestnikom.

Zgłoszenia:

Grupa dla kobiet – dzwonić do Katarzyny 501 397 904

Grupa dla mężczyzn – dzwonić do Michała 507 389 948