Spotkania Małżeńskie 13 - 15 XI 2020 Zabrze

Baner dialogiM Rekolekcje dla małżeństw mają na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się małżonków oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś - w przypadku nieporozumień - pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami. Dialog ten prowadzony jest przez małżonków tylko we dwoje.

Siła oddziaływania Spotkań Małżeńskich polega na tym, że małżeństwo może podczas ich trwania przeżyć świeżość wzajemnych uczuć, odnowić lub odkryć na nowo swoją jedność. Małżeństwo wyjeżdżające z weekendu jest też na ogół zdolne do rozwiązywania konfliktów.

Termin i miejsce:

13-15 listopada 2020 r. - Dom Rekolekcyjny Diecezji Gliwickiej w Zabrzu Biskupicach, ul. Bytomska 39

Koszt: 420 zł. od pary małżeńskiej - jeśli brak finansów stanowi przeszkodę w uczestniczeniu w rekolekcjach, prosimy o kontakt.

Czas zajęć: piątek od 17:30 do niedzieli godzina 15:00

Zgłoszenia: Iwona i Krzysztof Łukasikowie, Telefon: 728 986 516, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.spotkaniamalzenskie.pl

Zajęcia prowadzą: trzy małżeństwa i kapłan

Zapewniamy: warsztaty dla małżonków oparte na dialogu, możliwość indywidualnej rozmowy z prowadzącymi i kapłanem, noclegi z pościelą, pełne wyżywienie, poczęstunek przy kawie

Organizatorzy: Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Jaworznie Diecezji Sosnowieckiej oraz  Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej 

Zabierz ze sobą: męża/żonę i obuwie zmienne

Program jest tak ułożony, że pozwala każdej parze spojrzeć na własne życie w duchu miłości. Oparty jest na nowoczesnej wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii.
Uczestnictwo w Spotkaniach Małżeńskich wiąże się z wyjazdem do domu rekolekcyjnego. Każde małżeństwo ma zapewniony oddzielny pokój. Zapraszamy oboje małżonków, bez dzieci. Nie przewidujemy możliwości uczestniczenia tylko jednego z małżonków. Konieczny jest udział w całości rekolekcji, tj. od rozpoczęcia do zakończenia. Bardzo ważny jest początek rekolekcji, dlatego nie należy się spóźniać. Jeżeli koszty związane z pobytem są przeszkodą do uczestnictwa w rekolekcjach, to proszę o kontakt z organizatorem.

Do góry