Warsztaty dla małżeństw

Baner komunikacja2020mWarsztaty komunikacji małżeńskiej - Kochanie, porozmawiaj ze mną!

9 października 2021r. godziny od 9 do 15

Czytaj więcej

Jak z miłością i mądrością wychować dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie te pytanie i szuka odpowiedzi. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą stać się rodzicem jakiego potrzebuje twoje dziecko.

Czytaj więcej

Baner jednosc 2021Obdarowanie własną osobą, to najpiękniejszy prezent, który małżonkowie ofiarowują sobie w dniu ślubu. Jednak z czasem odkrycie różnic wynikających z natury, kultury i wychowania każdego z małżonków może prowadzić do stanu ciągłego niezrozumienia i oddalenia. Kobieta i mężczyzna są różni, aby nawzajem się ubogacać i w pełni rozwinąć własną tożsamość. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci budować jedność i więź małżeńską mimo różnic. To ważne i niejednokrotnie trudne zadanie do którego powołane jest każde sakramentalne małżeństwo.

Czytaj więcej

DSC_3211.jpg

WARSZTATY ZOSTAŁY ODWOŁANE

Z POWODU POGARSZAJĄCEJ SIĘ SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ .

Zapraszamy na warsztaty w wiosennym terminie, który wkrótce podamy.

"Bądź blisko mnie" - zwykle to zdanie wypowiadają żony, choć nie zawsze jest to zaproszenie do aktu małżeńskiego. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci zbliżyć się jeszcze bardziej do współmałżonka. Warto zadbać o swoją intymną relację na kazdym etapie małżeństwa.

Czytaj więcej
Do góry