Warsztaty dla małżeństw

 

Każde małżeństwo doświadcza trudnych - konfliktowych sytuacji ale nie każde małżeństwo po konflikcie staje się mocniejsze. Najczęściej stosowanym przez małżeństwa rozwiązaniem jest ucieczka od tematu i próba zagłuszenia problemu codziennością.

Czytaj więcej

Baner komunikacja2020mWarsztaty komunikacji małżeńskiej - Kochanie, porozmawiaj ze mną!

9 października 2021r. godziny od 9 do 15

Czytaj więcej

Jak z miłością i mądrością wychować dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie te pytanie i szuka odpowiedzi. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą stać się rodzicem jakiego potrzebuje twoje dziecko.

Czytaj więcej

Obdarowanie własną osobą, to najpiękniejszy prezent, który małżonkowie ofiarowują sobie w dniu ślubu. Jednak z czasem odkrycie różnic wynikających z natury, kultury i wychowania każdego z małżonków może prowadzić do stanu ciągłego niezrozumienia i oddalenia. Kobieta i mężczyzna są różni, aby nawzajem się ubogacać i w pełni rozwinąć własną tożsamość. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci budować jedność i więź małżeńską mimo różnic. To ważne i niejednokrotnie trudne zadanie do którego powołane jest każde sakramentalne małżeństwo.

Czytaj więcej

Baner intymnosc 2018Bądź blisko mnie. Zwykle to zdanie wypowiadają żony, choć nie zawsze jest to zaproszenie do aktu małżeńskiego. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci zbliżyć się jeszcze bardziej do współmałżonka. Warto zadbać o swoją intymną relację na kazdym etapie małżeństwa.

Czytaj więcej
Do góry