Warsztaty dla małżeństw

Jak z miłością i mądrością wychować dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie te pytanie i szuka odpowiedzi. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą stać się rodzicem jakiego potrzebuje twoje dziecko.

  
Czytaj więcej

Więcej mieć czy być? To pytanie stawiają sobie małżonkowie każdego dnia. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci budować jedność małżeńską. To ważne i niejednokrotnie trudne zadanie do którego powołane jest każde sakramentalne małżeństwo.

  
Czytaj więcej

Baner komunikacja2015Umiejętność prowadzenia dialogu małżeńskiego jest niezbędnym elementem budowania relacji i więzi między mężem a żoną. Własne doświadczenie małżeńskie oraz spotkania z innymi małżonkami pokazują, że częstą przyczyną konfliktów i nieporozumień jest nieprawidłowa komunikacja. Brak komunikacji lub zdawkowe informacje coraz bardziej oddalają małżonków od siebie.

  
Czytaj więcej

Każde małżeństwo doświadcza trudnych - konfliktowych sytuacji ale nie każde małżeństwo po konflikcie staje się mocniejsze. Najczęściej stosowanym przez małżeństwa rozwiązaniem jest ucieczka od tematu i próba zagłuszenia problemu codziennością.

  
Czytaj więcej

Bądź blisko mnie. Zwykle to zdanie wypowiadają żony, choć nie zawsze jest to zaproszenie do aktu małżeńskiego. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci zbliżyć się jeszcze bardziej do współmałżonka. Warto zadbać o swoją intymną relację na kazdym etapie małżeństwa.

  
Czytaj więcej
Do góry