Modlitwa wstawiennicza

 

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.
Admin.

MÓWIĘ DO CIEBIE

Powierzam Ci tajemnicę uzdrawiania Moją miłością, Moim sercem. Nie wiesz, bo nie możesz wiedzieć o głębokości Mego pragnienia uzdrowienia każdego człowieka z jego niemocy duchowej.

Spójrz mi w oczy, zanurz się w nich cała- zanurz w nich twego chorego. Moje Boskie oczy przenikają ciebie, przenikają chorego, którego mi dajesz. Pod wpływem promieni miłości, które na wskroś przenikają chorego, bo nieskończenie go kocham - dziecko Moje - topnieje w nim zło, które go jak rak toczyło.

Obserwujesz proces jego własnej złej woli, idącej ku zgubie i przekształcasz ją w silny most, pomost między chorym a mną. Idę tym pomostem, dostępnym mi przez człowieka i dotykam jego jaźni, duszy, ciała jego psyche; wszystko się ożywia, rozkurcza, taje, zaczyna rozkwitać. Zeschła ziemia zielenie, słońce Mych oczu promienie, niesie ciepło, skała się rozkrusza, pięści zwalniają ucisk, nogi stają się proste i silne, głowa i czoło uniesione. Człowiek gotowy do nowej drogi z pieśnią dziękczynienia i uwielbienia Mnie w Ojcu - na ustach. Oto cud uzdrowienia, łaski Mojej, danej ku pomocy.

Maria Jurczyńska “Modlitwa wstawiennicza”

Do góry