KSIĘGA INTENCJI

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.

Wyślij wiadomość
 


Piotr

Proszę o modlitwę za Hannę i Piotra o porozumienie i zgodę.By nie doszło do rozwodu.By wróciła miłość i szacunek.


04. 03. 2018
Ala

O dobrego meza Ali oraz o zdrowie i potrzebne laski Ali i jej rodzinie


27. 02. 2018
Ela

Proszę o modlitwę w intencji Mieczysława o siły dla niego i jego rodziny, o wstawiennictwo Św Józefa i łaskę dobrej śmierci. 


21. 02. 2018
aneta

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o uzdrowienie z depresji, lękòw i bezsenności oraz o spokojną, dobrą pracę, dzięki ktòrej będę miała środki do życia -Bòg zapłać


06. 02. 2018
Henryk

Proszę o modlitwę o dar spotkania dobrej źony, spotkania miłości odwzajemnionej w jej sercu, o moc zostać dobrym męźem i ojcem. 


06. 02. 2018
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry