Kropelka dla małżeństwa – o warsztatach

O warsztatach

Cykl jednodniowych warsztatów dla małżeństw.

“Kropelka dla małżeństwa”.
 

Zajęcia są prowadzone w formie wykładów i warsztatów dla małżonków sakramentalnych. Ten krótki czas będzie kolejną kropelką, która ze swoją mocą potrafi drążyć skałę. Daj sobie i swojemu małżeństwu szansę na lepszą jakość.

Zapewniamy fachowe i praktyczne wskazówki, oparte na autorskim programie merytorycznym, przekazane w domowej atmosferze oraz czas na spotkanie w dialogu ze współmałżonkiem (bez dzielenia się na forum).

 

Prowadzą
Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie – szczęśliwe małżeństwo z przeszło 25. letnim stażem, rodzice dwóch dorosłych synów, doradcy życia rodzinnego
.

WARSZTATY POPROWADZĄ

Katarzyna
Kamińska-Jurkiewicz

Diecezjalna Doradczyni Życia rodzinnego

Michał
Jurkiewicz

Diecezjalny DoradcA Życia rodzinnego

Uczestnicy o warsztatach

Podobał mi się jasny i konkretny przekaz jak dobrze się komunikować, ale i jakich błędów unikać. Dużo przykładów i ćwiczeń. Miła rodzinna atmosfera. Osobiście zobaczyłem, że w komunikacji z żoną, wiele razy ją blokowałem i wysyłałem błędne sygnały. Będę nad tym pracować.
Andrzej
mąż Kasi
Warsztaty pozwoliły na bliskie spotkanie z moim mężem jak na randce a zarazem głębokie rozmowy o sprawach niekiedy trudnych, na które brakuje czasu w codzienności. Chcę pracować nad doceniam i chwaleniem mojego męża. Szkoda, że tak mało małżeństw korzysta z tego spotkania i warsztatów.
Milena
żona Patryka
Warsztaty dały możliwość przedyskutowania w krótkich ćwiczeniach poruszanych tematów. Z pewnością jest to impuls do rozpoczęcia analizy codziennych sytuacji, zachowania i emocji, które pojawiają się w czasie rozmowy. Przypomniałem sobie, że dobrze jest o wszystkim rozmawiać.
Konrad
mąż Justyny