Kropelka dla małżeństwa – intymność

Warsztaty - intymność małżeńska

Termin

25 maj 2024 r. godziny 9 - 16.

Miejsce

Gliwice, ul. Bernardyńska 19.

Koszt

150 zł od pary.

Zgłoszenia

Formularz zgłoszeniowy

O intymności małżeńskiej “Bądź blisko mnie, czyli o seksie po ślubie”

To tytuł warsztatów proponowanych w ramach “Kropelki dla małżeństwa”.
 
“Bądź blisko mnie!” Zwykle to zdanie wypowiadają żony, choć nie zawsze jest to zaproszenie do aktu małżeńskiego. Współżycie seksualne małżonków może być pięknym gestem miłości, jeśli jest przeżywane w wolności i zaangażowaniu obojga małżonków. Wybranie odpowiedniego stylu życia pozwoli małżonkom na rozwój ich intymnej relacji. Zaś wystrzeganie się stereotypów i swoich zachcianek uwrażliwi małżonków na wzajemne potrzeby. Warsztaty o intymności małżeńskiej pomagają małżonkom na nowo odkryć sferę bliskości fizycznej jako sferę budowania więzi w miłości i wzajemnym szacunku.


Warsztaty “Bądź blisko mnie! Czyli o seksie po ślubie.” są czasem spotkania na rozmowie małżonków, aby wypowiedzieć swoje oczekiwania dotyczące sfery intymnej. Prowadzący podpowiedzą, co pomaga w rozkwicie i jakie działania mogą być zagrożeniem dla tej sfery.

ZALICZKA

Oprócz zgłoszenia wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł.

Prosimy o wpłatę podane poniżej konto bankowe w terminie do tygodnia od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Duszpasterstwo Rodzin, ul. Łużycka 1, 44-100 Gliwice

Bank Pekao S.A. I/O. Gliwice, Nr 78 1240 1343 1111 0010 0621 2620

tytułem: darowizna na cele kultu religijnego (warsztaty małżeńskie)

WARSZTATY POPROWADZĄ

Katarzyna
Kamińska-Jurkiewicz

Diecezjalna Doradczyni Życia rodzinnego

Michał
Jurkiewicz

Diecezjalny DoradcA Życia rodzinnego

Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie – małżeństwo z 27 letnim stażem, rodzice dwóch dorosłych synów, diecezjalni doradcy życia rodzinnego, twórcy gry małżeńskiej „Przekonaj mnie!”.

Uczestnicy o warsztatach

Podobał mi się jasny i konkretny przekaz jak dobrze się komunikować, ale i jakich błędów unikać. Dużo przykładów i ćwiczeń. Miła rodzinna atmosfera. Osobiście zobaczyłem, że w komunikacji z żoną, wiele razy ją blokowałem i wysyłałem błędne sygnały. Będę nad tym pracować.
Andrzej
mąż Kasi
Warsztaty pozwoliły na bliskie spotkanie z moim mężem jak na randce a zarazem głębokie rozmowy o sprawach niekiedy trudnych, na które brakuje czasu w codzienności. Chcę pracować nad doceniam i chwaleniem mojego męża. Szkoda, że tak mało małżeństw korzysta z tego spotkania i warsztatów.
Milena
żona Patryka
Warsztaty dały możliwość przedyskutowania w krótkich ćwiczeniach poruszanych tematów. Z pewnością jest to impuls do rozpoczęcia analizy codziennych sytuacji, zachowania i emocji, które pojawiają się w czasie rozmowy. Przypomniałem sobie, że dobrze jest o wszystkim rozmawiać.
Konrad
mąż Justyny