Spotkanie dla młodzieży

  28 maja zapraszamy młodzież na spotkanie z Danutą i Markiem Kuźnikami w temacie "Zbuduj awatara i startuj w dorosłe życie"

W ramach współpracy z Powiatem Gliwickim, w trakcie trwania Metropolitalnego Święta Rodzin, zapraszamy młodzież szkół wraz z wychowawcami na spotkanie z państwem Danutą i Markiem Kuźnikami.

 

Kiedy? 28 maj 2014r. godz 10:00 - 12:00

Gdzie? Centrum Edukacyjne Jana Pawła II 5a, Gliwice

Koszt? Wstęp wolny

Zgłoszenia? Wypałnij formularz TUTAJ

Organizator? Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej i Powiat Gliwicki

Plakat do pobrania?  TUTAJ

Odkrywanie swojego powołania i poszukiwanie swojego miejsca w dzisiejszym świecie nie jest takie proste. Brakuje wartości, które sami byśmy chcieli aby następne pokolenia odziedziczyły. Jest szansa by mogli usłyszeć, że są dziś normalne rodziny, które pielegnują te wartości.

 

Z powodu dużego zainteresowania w ubiegłym roku tą formą edukacji prosimy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 507389948.

 

Notka o prelegentach:

Marek Kuźnik

Dr psychologii – specjalność psychologia kliniczna i psychologia rozwoju człowieka; psychoterapeuta; trener. Adiunkt w Zakładzie Nauk o Rodzinie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wykładał m in. w Instytucie  Psychologii Stosowanej UJ w Krakowie, Uniwersytecie A. Mickiewicza w Kaliszu. Ukończył szkolenia z zakresu pracy terapeutycznej w nurcie Gestalt, Analizy Transakcyjnej, Terapii grupowej NEST, oraz Interwencji Kryzysowej.  W trakcie szkoleń do certyfikatu psychoterapeuty rodzin w Zakładzie Rodzin UJ w Krakowie. Przez kilka lat pracował w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Częstochowie. Certyfikowany trener warsztatów psychoedukacyjnych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Członek zarządu oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Częstochowie

Prowadzi szkolenia i warsztaty psychologiczne m.in.: dla nauczycieli, pracowników socjalnych, asystentów rodzin, rodziców dzieci przedszkolnych, dla kapłanów w ramach formacji kapłańskiej, dla personelu medycznego. Pracował z bezrobotnymi i niepełnosprawnymi.

Jest szczęśliwym mężem i tatą trójki dzieci.

 

Danuta Kuźnik

Pedagog terapeuta w systemie Montessori, magister filologii polskiej KUL i UAM.  Od kilku lat pracuje w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek w Częstochowie jako pedagog. Prowadzi  zajęcia dla rodziców. Nauczyciel, pedagog czynna w sposób falowy, z uwagi na kolejno zdobywane stopnie specjalizacji macierzyńskiej. Poezja otwiera przed nią drzwi i pozwala rozumieć to, co niewyrażalne słowami, zapisane między linijkami tekstów. Autorka kilku książek dla dzieci i młodzieży. Posiada doświadczenie w prowadzeniu grup, warsztatów, szkoleń. Wraz z mężem wielokrotnie organizowała spotkania dla młodzieży, sesje akademickie, warsztaty literackie, filozoficzne, modlitewne. W chwilach wolnych szydełkuje z pasją, czyta namiętnie lub śpi głęboko.

Na podstawie: www.kuzniki.com.pl

 

Do góry