Gender. Początek, czy koniec?Zapraszamy  1 lipca 2013r o  godz 19:00 do parafii Chrystusa Króla w Gliwicach, na spotkanie z lek. med. dr. Leszkiem Ballarinem z Chicago.

Na zaproszenie Duszpasterstwa Rodzin przybędzie dr Leszek Ballarin M.D., F.A.C.P, który jest mężem Magdy i tatą pięciorga synów. Na co dzień pracuje w Chicago jako specjalista medycyny wewnętrznej. Jest również wykładowcą Rush University Chicago. Jego powołanie jako lekarza ściśle wiąże się z realizacją Cywilizacji Miłości. Dlatego dr Leszek Ballarin nie przepisuje antykoncepcji, jest przeciwny procedurom in vitro, aborcji i eutanazji, angażuje się  w działania prolife na terenie USA.
W ostatnim czasie dużo dyskutuje się nad zagrożeniem, które niesie ze sobą ideologia Gender, dr Ballarin uważa, że to tylkko jedna z wielu przyczyn degradacji społeczeństwa.


Ta wymiana doświadczeń może być cenna przede wszystkim dla osób, które na co dzień zajmują się wychowaniem młodego pokolenia. Zapraszamy również księży i wszystkie osoby konsekrowane, które mają możliwość zapobiegania patologiom w procesie formowania młodych ludzi.

TERMIN: 1 lipca 2013 r. o godz. 19:00
MIEJSCE: Parafia pw. Chrystusa Króla w Gliwicach, ul. Okrzei 31
ZGŁOSZENIA: mile widziane na adres email: biuro (at) dorodzin.pl
KOSZTY: wstęp wolny

Wywiad z dr Leszkiem Ballarinem na: www.katolikwchicago.com
Do góry