Ślubosfera – dobry portal ślubny


Fot. ©slubosfera.pl

Marzący o małżeństwie, planujący ślub, narzeczeni przygotowujący się do sakramentu małżeństwa oraz ci, którzy już powiedzieli sakramentalne „tak”, mają nareszcie w swoje miejsce w sieci: pod adresem slubosfera.pl
Ślubosfera to jednak nie tylko portal, gdzie można znaleźć niezbędne informacje o ślubie w Kościele oraz praktyczne porady o przygotowaniu wesela czy nawet z zakresu mody i urody, lecz przede wszystkim miejsce, gdzie wartości chrześcijańskie zostały docenione. Bo ślub sakramentalny jest nie tyle wydarzeniem kulturowym, z zakresu polskiej tradycji, w którym kapłan gra swoją rolę, ale jest wydarzeniem przede wszystkim duchowym, zarezerwowanym jedynie dla tych wierzących, którzy Kościół naprawdę szanują.

Ten portal to przestrzeń prawdy – o tym, że związki bez zobowiązań są grzechem i wcale nie są popularne wśród młodych ludzi, że konkubinat, nawet gdy prowadzi do małżeństwa, może zatruć relacje i zwiększa szanse rozwodu i że po prostu nie ma żadnych dobrych argumentów za „życiem na kocią łapę”. To także przestrzeń prawdy o tym, jak na świecie i w Polsce atakuje się małżeństwo przez promocję innych związków – bardziej i mniej formalnych, zawieranych przez bardziej lub mniej normalne pary. I przestrzeń prawdy o tym, jak wielkim i dobrym wydarzeniem jest małżeństwo i jak bardzo warto się o nie starać przed i po ślubie.

Zapraszamy: slubosfera.pl

Do góry