Internetowa Księga ŚwiadectwKolejna nowość na naszej stronie.  Z potrzeby serca i na prośbę osób składających swoje intencje w naszej Internetowej Księdze Intencji uruchomiliśmy Księgę świadectw, która ma posłużyć w ukazaniu działania Boga w życiu człowieka.

Coraz częściej spotykamy się z ludźmi, którzy jeśli nawet uznają istnienie Boga, to często uważają, że jest On gdzieś tam, daleko, w niebie i zapewne ma inne ważniejsze zajęcia, niż zajmowanie się naszymi trudnościami. Nie każdy ma odwagę osobiście stanąć przed innymi, np. sąsiadem, współpracownikiem, czy nawet własnym dzieckiem. Dzięki internetowi może zrobić to w sposób niemalże anonimowy, dlatego liczymy na to, iż Księga świadectw stanie się skarbnicą modlitwy dziękczynnej za Boży dar życia i Miłości.
Dziś szczególnie młodzi ludzie poszukują żywej i autentycznej wiary. Jeśli chcemy, aby oni, a później ich dzieci cieszyły się z osobowej relacji z Bogiem, sami musimy taką relację nawiązać. Rozglądajmy się, otwierajmy uszy, oczy i serca aby usłyszeć głos Boga.

Pamiętaj, że w życiu chrześcijanina nie ma przypadków.

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoim świadectwem, jak w Twoim życiu działa Bóg, zapraszamy do Księgi świadectw.

Do góry