Nowiny

seniorzy

Pomoc dla osób starszych w czasie pandemii.

pomoc2Jeśli potrzebujesz pomocy psychologicznej, terapeutycznej, kryzysowej czy wsparcia doradców życia rodzinnego, skontaktuj się aby umówić spotkanie w poradni lub z wykorzystaniem komunikatorów internetowych bądź telefonu.

- psychologiczna - 607 196 069,
- terapeutyczna - 507 389 948,
- doradców życia rodzinnego - kontakty tel. w zestawieniu poradni

banerCz25-26 września 2021r. zapraszamy rodziny i małżeństwa na XXXVI Ogólnopolską Pielgrzymkę Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Jak co roku małżonkowie będą odnawiali swoje śluby małżeńskie, a nowi doradcy życia rodzinnego będą zawierzali swoją posługę Maryi.

Dziecko 300x223Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego to modlitewne zobowiązanie podjęte przez konkretną osobę w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki wybranego przez Boga Dawcę Życia. Trwa przez okres 9 miesięcy. Ufamy, że pokorną i wytrwałą modlitwą wyprosimy u Wszechmocnego Boga łaskę ocalenia istniejącego już życia i doczekamy czasów, w których każde poczęte dziecko będzie przyjmowane z radością i miłością.

Ojciec św. Franciszek zaprasza rodziny na IX Światowe spotkanie rodzin w Dublinie. Hasło przyszłorocznego Spotkania brzmi: „Ewangelia rodziny: radość dla świata”

Oświadczenie Zespołu Ekspertów Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych w sprawie konieczności troski o dzieci urodzone żywe pomimo próby przerwania ciąży

Pomoc w trudnościach małżeńskich i rodzinnych - Gliwice: http://www.zrodlo.jezuici.pl/
    Dotychczasowy biskup pomocniczy diecezji opolskiej Jan Kopiec został mianowany przez Benedykta XVI ordynariuszem gliwickim. Zastąpi na tym urzędzie bp. Jana Wieczorka.

 

  Zapraszamy na www.facebook.pl
    Kolejna nowość na naszej stronie.  Z potrzeby serca i na prośbę osób składających swoje intencje w naszej Internetowej Księdze Intencji uruchomiliśmy Księgę świadectw, która ma posłużyć w ukazaniu działania Boga w życiu człowieka.
Do góry