Spotkania Małżeńskie 13-15 X 2017 Bielsko-Biała Hałcnów

Rekolekcje dla małżeństw mają na celu pogłębianie więzi małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym zrozumieniu się małżonków oraz pełniejsze doświadczenie sakramentalnego wymiaru ich związku. Dokonuje się to poprzez proponowanie małżeństwom takiej formy dialogu, która z jednej strony pozwoli mężowi i żonie głębiej poznać się nawzajem, z drugiej zaś - w przypadku nieporozumień - pomoże rozwiązywać konflikty między małżonkami. Dialog ten prowadzony jest przez małżonków tylko we dwoje.

Siła oddziaływania Spotkań Małżeńskich polega na tym, że małżeństwo może podczas ich trwania przeżyć świeżość wzajemnych uczuć, odnowić lub odkryć na nowo swoją jedność. Małżeństwo wyjeżdżające z weekendu jest też na ogół zdolne do rozwiązywania konfliktów.

Termin: 13-15 października 2017r.

Czas zajęć: piątek od 17:30 do niedzieli godzina 15:00

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Sióstr Serafitek w Bielsku-Białej Hałcnowie, ul. Siostry Szewczyk 24

Zgłoszenia: Iwona i Krzysztof Łukasikowie, Telefon: 728 986 516, email: malzenstwaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.spotkaniamalzenskie.pl/pl/rekolekcje-dla-malzenstw/terminy

Zajęcia prowadzą: trzy małżeństwa i kapłan

Zapewniamy: warsztaty dla małżonków oparte na dialogu, możliwość indywidualnej rozmowy z prowadzącymi i kapłanem, noclegi z pościelą, pełne wyżywienie, poczęstunek przy kawie

Organizatorzy: Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej i Spotkania Małżeńskie Stowarzyszenia Encounters of Married Couples

Zabierz ze sobą: męża/żonę i obuwie zmienne

Program jest tak ułożony, że pozwala każdej parze spojrzeć na własne życie w duchu miłości. Oparty jest na nowoczesnej wiedzy z zakresu psychologii komunikacji i teologii.
Uczestnictwo w Spotkaniach Małżeńskich wiąże się z wyjazdem do domu rekolekcyjnego. Każde małżeństwo ma zapewniony oddzielny pokój. Zapraszamy oboje małżonków, bez dzieci. Nie przewidujemy możliwości uczestniczenia tylko jednego z małżonków. Konieczny jest udział w całości rekolekcji, tj. od rozpoczęcia do zakończenia. Bardzo ważny jest początek rekolekcji, dlatego nie należy się spóźniać. Jeżeli koszty związane z pobytem są przeszkodą do uczestnictwa w rekolekcjach, to proszę o kontakt z organizatorem.

  
Do góry