Warsztaty dla małżeństw

Baner komunikacja2015Umiejętność prowadzenia dialogu małżeńskiego jest niezbędnym elementem budowania relacji i więzi między mężem a żoną. Własne doświadczenie małżeńskie oraz spotkania z innymi małżonkami pokazują, że częstą przyczyną konfliktów i nieporozumień jest nieprawidłowa komunikacja. Brak komunikacji lub zdawkowe informacje coraz bardziej oddalają małżonków od siebie.

  
Czytaj więcej

 

Jak z miłością i mądrością wychować dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie te pytanie i szuka odpowiedzi. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą stać się rodzicem jakiego potrzebuje twoje dziecko.

  
Czytaj więcej

Każde małżeństwo doświadcza trudnych - konfliktowych sytuacji ale nie każde małżeństwo po konflikcie staje się mocniejsze. Najczęściej stosowanym przez małżeństwa rozwiązaniem jest ucieczka od tematu i próba zagłuszenia problemu codziennością.

  
Czytaj więcej

W związku z organizacją X edycji Metropolitalnego Święta Rodziny pt. „Rodzina źródłem miłości” wzorem lat ubiegłych pragniemy zaprosić młodzież na spotkanie z Markiem Korusem, który podzieli się swoim doświadczeniem w odkrywaniu swojej męskości.

 

  
Czytaj więcej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką życia prenatalnego. Ten niezwykły świat choć ciągle okryty po części tajemnicą zdaje się być niesamowitym pierwszym rozdziałem naszego życia. Dziś już wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że 9 miesięcy spędzonych pod sercem mamy jest czasem do którego często nieświadomie wracamy w dorosłym życiu. Przyjdź i poznaj niesamowity świat, którego zapewne nie pamiętasz.

  
Czytaj więcej

Więcej mieć czy być? To pytanie stawiają sobie małżonkowie każdego dnia. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci budować jedność małżeńską. To ważne i niejednokrotnie trudne zadanie do którego powołane jest każde sakramentalne małżeństwo.

  
Czytaj więcej
Do góry