Warsztaty dla małżeństw

Zapraszamy wszystkie rodziny na wspólne świetowanie u Matki Bożej Pokornej w Rudach. Chcemy jak co roku wspólnie modlić się i dzielić wiarą jak chlebem. Energia i uśmiech najmłodszych zostanie jak zwykle zagospodarowana a rodzice i osoby zainteresowane tematyką małżeństwa i rodziny będą mogły posłuchać wykładu. Spotkajmy się 10 czerwca w Rudach. Zaproś znajomych, zadbaj o swoją rodzinę!

 

 

  
Czytaj więcej

Baner komunikacja2015Umiejętność prowadzenia dialogu małżeńskiego jest niezbędnym elementem budowania relacji i więzi między mężem a żoną. Własne doświadczenie małżeńskie oraz spotkania z innymi małżonkami pokazują, że częstą przyczyną konfliktów i nieporozumień jest nieprawidłowa komunikacja. Brak komunikacji lub zdawkowe informacje coraz bardziej oddalają małżonków od siebie.

  
Czytaj więcej

 

Jak z miłością i mądrością wychować dziecko? Wielu rodziców zadaje sobie te pytanie i szuka odpowiedzi. Zapisz się i przyjdź na warsztaty, które pomogą stać się rodzicem jakiego potrzebuje twoje dziecko.

  
Czytaj więcej

Każde małżeństwo doświadcza trudnych - konfliktowych sytuacji ale nie każde małżeństwo po konflikcie staje się mocniejsze. Najczęściej stosowanym przez małżeństwa rozwiązaniem jest ucieczka od tematu i próba zagłuszenia problemu codziennością.

  
Czytaj więcej

W związku z organizacją X edycji Metropolitalnego Święta Rodziny pt. „Rodzina źródłem miłości” wzorem lat ubiegłych pragniemy zaprosić młodzież na spotkanie z Markiem Korusem, który podzieli się swoim doświadczeniem w odkrywaniu swojej męskości.

 

  
Czytaj więcej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką życia prenatalnego do wysłuchania wykładu, który został wygłoszony przez dr Emilię Lichtenberg-Kokoszkę w dniu 29.04.2017 na spotkaniu w Centrum Edukacyjnym jana Pawła II w Gliwicach.

  
Czytaj więcej
Do góry