Diecezjalne Studium Życia Rodzinnego 16.09.2017 godz.10:00

Jesteś zainteresowany tematami małżeństwa i rodziny?

Chcesz lepiej pełnić rolę małżonka?

Chcesz poprawić relację z dziećmi, teściami, rodziną?

Chcesz lepiej przygotować się do sakramentu małżeństwa?

Zapisz się do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego!

 

Zapisz się na studium 

 

Rozpoczecie roku 2017/2018 odbędzie się 16 września 2017 o godz. 10:00 Mszą Świetą w Katedrze póżniej spotkanie w Centrum Edukacyjnym Jana Pawła II w Gliwicach. Wszystkie zainteresowane osoby, które jeszcze nie dokonały zgłoszenia zapraszamy z kompletem dokumentów do pobrania w dziale Studium Życia Rodzinnego

Uwaga! Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru w przypadku zebrania się grupy poniżej 20 osób. W takiej sytuacji osoby chętne będą powiadomione o naborze w kolejnym roku.

  

Komentarze   

0 #1 dorodzin 2017-06-12 16:15
Odpowiadając na pytanie dlaczego wprowadziliśmy minimalną ilość osób pragniemy poinformować, że z wieloletnich naszych doświadczeń wynika, że w tak długim okresie występują sytuacje losowe i rezygnacje z takiego zobowiązania w związku z powyższym aby utrzymać poziom (prelegenci, materiały itp) i zapewnić najlepsze warunki do kształcenia się jesteśmy zmuszeni określić minimalną liczebność grupy - rocznika. Jednocześnie zwracamy się do wszystkich z prośba o rozpowszechnian ie informacji na temat studium.

Nie masz uprawnień do komentowania
You have no rights to post comments

Do góry