KSIĘGA INTENCJI

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.

Wyślij wiadomość
 


DR

Proszę o modlitwę w intencji Małgosi o łaskę przebaczenia


18. 09. 2017
Rafał

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moje małżeństwo, które jest na skraju przepaści, i nie wiem czy przetrwa. Żona jakiś czas temu mnie zdradziła, później dostała nawrotu depresji i była leczona w szpitalu. Po opuszczeniu szpitala sama już nie wie czy wrócić do mnie czy kontynuować związek z osobą, z którą zdradziła. Pojechała do swojej rodziny i zastanawia się nad decyzją.


12. 09. 2017
Ania

Szczęść Boże!Bardzo proszę o cud zdrowia dla mojej mamy Krystyny o pokonanie nowotworu ,proszę o dar rodzicielstwa dla mnie i męża i zdrowie dla mojego męża Macieja.Dziękuję Z Panem Bogiem


10. 09. 2017
Wojtek

Szczęść Boże.

Proszę o gorącą modlitwę za małżeństwo Oksany i Piotra. O ratunek dla ich małżeństwa, o przebaczenie, powrót do siebie. O łaskę wiary dla nich.

Bóg zapłać. Z Bogiem.


06. 09. 2017
Gosia

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego Taty o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, łaskę nawrócenia. Bóg zapłać


23. 08. 2017
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry