KSIĘGA INTENCJI

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.

Wyślij wiadomość
 


Kazimiera

Proszę o modlitwę w intencji córki, o błogosławieństwo, zdrowie dla niej i dziecka ,które nosi pod sercem. Aby w terminie szczęśliwie urodziła zdrowego synka. Jezu Ufam Tobie. Jezu zajmij się tym. Amen.


17. 03. 2017
Wojtek

Szczęść Boże.

Proszę o modlitwę za Tomka, o ratunek dla niego, o wiarę i siłę do pokonania wszelkich trudności.

Bóg zapłać. Z Bogiem.


11. 03. 2017
Piotr

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ,

Proszę o modlitwę za : Justynę , Marcina , Marka , Joannę , Wiesława , Krzysztofa

Małgorzatę , Damiana , Marcina , Agnieszkę , Piotra  , aby dostąpili łaski nawrócenia ,

przekonali się ,że Bóg ich kocha


03. 03. 2017
Anna

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, abyśmy zostali uleczeni z niepłodności oraz abyśmy mogli począć i urodzić zdrowe dziecko. Bóg zapłać!


14. 02. 2017
Piotr

Proszę o szturm modlitewny,  dziś dowiedzieliśmy się,  że jesteśmy w ciąży niestety w łonie nie bije serce w naszym 10 tygodniowym dziecku,  za tydzień w poniedziałek po południu mamy kolejne badanie jeśli się potwierdzi we wtorek mamy zabieg usunięcia martwej ciąży Proszę o modlitwę by serce naszego dziecka znów zaczęło bić nie mam większego marzenia żadnego innego marzenia. Bóg zapłać


13. 02. 2017
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry