KSIĘGA INTENCJI

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.

Wyślij wiadomość
 


Tomasz

Bardzo proszę o modlitwę o powrót do zdrowia dla Mariusza, aby znów mógł cieszyć się życiem i otrzymać Bożą łaskę uzdrawiającą,gdy teraz walczy o życie.

 

Proszę Cię Boże, nie pozwól mu odejść w tak młodym wieku.

Pozwól mu żyć i stanąć na nogi..


05. 05. 2017
Natalia

Błagam o modlitwę wstawienniczą w intencji zakończenia mojej samotności, w intencji znalezienia przeze mnie dobrego kandydata na męża i założenia rodziny. Natalia


02. 05. 2017
aga

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzeń odżywiania oraz stanów depresyjnych.


18. 04. 2017
Teresa

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuje.


16. 04. 2017
Kazimiera

Proszę o modlitwę w intencji córki, o błogosławieństwo, zdrowie dla niej i dziecka ,które nosi pod sercem. Aby w terminie szczęśliwie urodziła zdrowego synka. Jezu Ufam Tobie. Jezu zajmij się tym. Amen.


17. 03. 2017
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry