KSIĘGA INTENCJI

INFORMACJA DLA SKŁADAJĄCYCH INTENCJE

Intencji przybywa z czego bardzo się cieszymy. Musimy jednak wprowadzić pewne zasady, które mam nadzieję ułatwią Wam korzystanie z Księgi Intencji.

  1. Modlitwa podejmowana w intencjach związanych z wydarzeniami, kończy się w dniu wydarzenia.
  2. Modlitwa w pozostałych intencjach jest podejmowana na okres 1 miesiąca (po tym czasie może zostać ponowiona poprzez powtórny wpis)
  3. Intencje, które wzbudzą podejrzenie moderatora (niestety zdarzają się sporadycznie smutne żarty złośliwych internautów) będą sprawdzane poprzez wysłanie na adres email, prośby o potwierdzenie prawdziwości intencji. Jeśli autor nie podał swojego adresu email intencja zostanie usunięta.
  4. Intencje zawierające zwroty uznane powszechnie jako niestosowne, obraźliwe, wulgarne będą usuwane.
  5. Intencje należy wpisywać w języku polskim.
  6. Jeżeli doświadczyłeś Bożej łaski - mów o tym i dawaj świadectwo np. poprzez wpis do naszej Internetowej Księgi Świadectw. Możesz też w ramach wdzięczności Panu Bogu dołączyć do naszej wspólnoty i służyć innym modlitwą.

Wyślij wiadomość
 


M.

Proszę o uzdrowienie 5 letniej Niny. Grozi jej usunięcie jednej nerki. 22 listopada ma badanie scyntografii dynamicznej. Pilnie potrzeba modlitwy.


16. 11. 2017
Irena

Proszę o modlitwę za Wiktorię która  obecnie przebywa w szpitalu/podejrzenie o anoreksję/ o Łaskę zdrowia i uzdrowienie relacji w ich rodzinie

Proszę o modlitwę za naszą rodzinę o zgodę Miłość i,jedność,wzajemne zrozumienie głęboką wiarę i Błogosławieństwo Boże , mądrość i Dary Ducha Świętego w nauce dla naszych  dzieci a dla nas  w ich wychowaniu  - dla rodzin;

1/Basi i Andrzeja i ich dzieci-Tomka i Michała-o Dar dobrej spowiedzi dla Andrzeja

2/Kingi i Wiktora i- małej Emilki

3/Doroty i Marka -Weroniki,Roberta,Dominika,Eweliny ,Bartka i Karola

4/Ireny i Huberta -Miriam,Pauliny i Tobiasza 

Proszę o powrót do zdrowia dla wujka Waltra i dla Marty


05. 11. 2017
gość Halina

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Najświętszej, serca Jezusowego i błogosławionej Marty Wieckiej o zdrowie, spokój, radość i mądrość dla wnuczka Antoniego, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, nie bał się ludzi i nawiązywał kontakty aby stał się otwartym i spokojnym chłopcem a dla rodziny proszę o zdrowie, cierpliwość, zgodę  i miłość.


07. 10. 2017
DR

Proszę o modlitwę w intencji Małgosi o łaskę przebaczenia


18. 09. 2017
Rafał

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moje małżeństwo, które jest na skraju przepaści, i nie wiem czy przetrwa. Żona jakiś czas temu mnie zdradziła, później dostała nawrotu depresji i była leczona w szpitalu. Po opuszczeniu szpitala sama już nie wie czy wrócić do mnie czy kontynuować związek z osobą, z którą zdradziła. Pojechała do swojej rodziny i zastanawia się nad decyzją.


12. 09. 2017
 
Powered by Phoca Guestbook
Do góry